OptoNote - Intuicyny program do gabinetu

Tu możecie reklamować swoje strony www i swoje firmy związane z branżą. Reklamy umieszczane kierowane mogą być tylko pomiędzy optykami - a nie do konsumenta, użytkownika okularów, soczewek itp. Osoba umieszczająca reklamę jest bezpośrednio związana z firmą, stroną którą reklamuje. Strony kasowane są po 60 dniach. Wymaga REJESTRACJI oraz akceptacji REGULAMINU.
rudald

OptoNote - Intuicyny program do gabinetu

Postautor: rudald » 18 lis 2017, 16:00

Dzień dobry,

Nazywam się Arkadiusz Rudny i jestem programistą. Chciałbym przedstawić Wam elektroniczną formę karty badań. Program został zaprojektowany w taki sposób, by dane mogły zostać wprowadzone szybko i aby były dostępne na każdym urządzeniu. Urządzenie, które polecam to 10'' tablet lub komputer.

Link do wersji testowej programu:
http://rudald.ddns.net:8080/optic

Program umożliwia:
a) dodanie pacjenta i jego edycję,
b) dodanie badania, wyświetlenie go i jego edycję, a w samym badaniu:
- wywiad (czyli wiedza z czym pacjent do nas przyszedł),
- badanie ostrości wzroku,
- testy przesłaniania,
- skiaskopia,
- maksymalna korekcja,
- foria, ostateczna korekcja,
- test soczewek kontaktowych

Program został już przetestowany i wprowadzony do użytku. Z informacji, które uzyskałem od użytkowników, to największymi zaletami jest szybkość i łatwość wprowadzania danych, a także prosty sposób wyszukiwania już istniejących danych.

Dane zamieszczone w wersji testowej programu są danymi przypadkowymi i nie mają żadnego powiązania z istniejącymi osobami.

Co do bezpieczeństwa to gwarantuję, że nawet w przypadku awarii dane nie zostaną utracone.
Dane, które zostaną wprowadzone do programu pozostają państwa własnością i po zakończeniu współpracy jestem zobligowany do zwrócenia państwu danych w uzgodnionej formie.

Planowany jest dalszy rozwój programu, proszę więc o ocenę oraz wskazówki. Wszelkie sugestie są jak najbardziej na miejscu.

Będę wdzięczny za każde spojrzenie i ocenę programu.
Zachęcam do współpracy.

Pozdrawiam,
Arkadiusz Rudny

Nr telefonu 504 787 828
E-mail: optonote@gmail.com
Tomczakos
Specjalista
Specjalista

Re: OptoNote - Intuicyny program do gabinetu

Postautor: Tomczakos » 21 lis 2017, 14:25

Nazywasz to programem?? Żenujące, widać całkowity brak wiedzy na temat przeprowadzania badania, nawet sam wywiad jest delikatnie mówiąc ubogi. Wątpię aby wykształcony specjalista chciał korzystać z takiego "programu". Drugą kwestią jest przekazywanie danych wrażliwych pacjenta całkowicie obcej firmie...
rudald

Re: OptoNote - Intuicyny program do gabinetu

Postautor: rudald » 27 lis 2017, 16:03

Przeczytałem Pana wypowiedź i w zasadzie trudno mi się odnieść, bo nie znalazłem tam żadnego konkretu. Mówiąc "Żenujące, widać całkowity brak wiedzy na temat przeprowadzania badania, nawet sam wywiad jest delikatnie mówiąc ubogi.", nie mówi mi Pan czego brakuje i czego by Pan oczekiwał - a tego ja oczekuję. Może to czego Pan wymaga jest zawarte, tylko ukryte? Z drugiej strony bardzo chętnie dostosujemy się do potrzeb klienta, jesteśmy otwarci na dyskusje.

Co do wspomnianego wyżej wywiadu to zamiarem było skrócenie go, by wprowadzanie danych zajmowało jak najmniej czasu, a treść była czytelna i przejrzysta. W obecnej wersji programu do wpisywania innych informacji służą notatki.
Widziałem wiele kart badań, które nie były w pełni wypełnione, stąd może Pana wrażenie o "ubogiej" treści programu.

Nie następuje żadne przekazywanie wrażliwych danych, gdyż wszystkie dane są przechowywane u klienta.

Pozdrawiam i liczę na kontynuację tematu.

Arkadiusz Rudny

Wróć do „REKLAMY FIRM BRANŻOWYCH”